novinky
TIP doporučujeme => www.veseledeti.cz

ZÁŘÍ 2008: PRVNÍ ŠKOLNÍ DEN PRO VÁS RODIČE ZNAMENÁ JISTĚ MNOHO STAROSTÍ A NAVÍC JSTE ČASTO ZASKOČENI TÍM, JAK DÍTĚ SPRÁVNĚ MOTIVOVAT K NOVÉ POVINNOSTI, KTEROU JE UČENÍ. VESELÁ TRIČKA SPOJUJÍ PRVEK HRAČKY A ZÁBAVY ZÁROVEŇ, TZN., ŽE DÍTĚ, KTERÉ DO ŠKOLNÍHO SVĚTA PŘICHÁZÍ ZE SVĚTA HER NENÍ VYSTAVENO VELKÉMU SKOKU A UČENÍ HO NAVÍC BAVÍ. POŘIĎTE VAŠEMU PRVŇÁČKOVI TUTO PROVĚŘENOU UČEBNÍ POMŮCKU, ZAJDĚTE DO NĚKTERÉHO Z DOPORUČENÝCH OBCHODŮ A NEBO KUPTE NA E-KOLONIÁLU.

      


ZÁŘÍ 2008: VESELÁ TRIČKA DOPORUČUJÍ NOVOU KLUBOVOU PRODEJNU V MARIÁNSKÝCH LÁZNÍCH, KTERÁ VÁM NABÍDNE VŠE, CO K VESELÝM TRIČKŮM PATŘÍ (VESELÁ TRIČKA, ČUMBRLÍKY, ČUMBRKY, PEXESO, ZÁLOŽKY ALE TAKÉ PŘEKVAPENÍ). NAVÍC PRO NEJRYCHLEJŠÍ ZÁKAZNÍKY JE DO VYČERPÁNÍ ZÁSOB PŘIPRAVEN DÁREK ZDARMA. KLUBOVOU PRODEJNU NAJDETE NA ADRESE: KUKI MÓDA, CHEBSKÁ 492, MARIÁNSKÉ LÁZNĚ - Mapa zde

     


Březen 2008: ... JSOU TADY! NOVÁ, CELOCHLUPATÁ VESELÁ TRIČKA. VÍCE ZÁBAVY, VÍCE KREATIVITY, VÍCE AKTIVITY, VÍCE KAMARÁDŮ. TRIČKO ZE SPECIÁLNÍCH MIKROVLÁKEN DOKÁŽE MNOHEM VÍCE NEŽ DOSAVADNÍ TRIČKO. MŮŽETE NA NĚJ DÁVAT ČUMBRLÍKY, KDE SE VÁM ZACHCE… NA PRSOU, NA ZÁDECH, NA RUKÁVU, NAPŘ. HRA S ČUMBRKY-BODLÁČKY JE JEŠTĚ ZÁBAVNĚJŠÍ NEŽ DOPOSUD. TRIČKO JE NAVÍC LEHKÉ, MÁ DELŠÍ ŽIVOTNOST, JE PRODYŠNÉ A ZDRAVOTNĚ NEZÁVADNÉ-TESTOVÁNO STÁTNÍM ZKUŠEBNÍM ÚSTAVEM VIZ. NÍŽE.


ÚNOR 2008: VESELÁ TRIČKA MAJÍ V RODINĚ NOVÉHO SOUROZENCE. ADOPTOVALY ŽEVU OBROVSKOU V PRAŽSKÉ ZOO. PODÍVEJTE SE, JAK SE MÁ K SVĚTU.


PROSINEC 2007: VESELÁ TRIČKA SE ZÚČASTNILA ŠKOLNÍ AKADEMIE TACHLOVICKÉ ŠKOLY, KTERÁ POCHÁZÍ Z MÍST, KDE SE VESELÁ TRIČKA NARODILA. PODÍVEJTE SE, JAK SI DĚTI HRÁLY V BARVÁCH VESELÝCH TRIČEK.

  


PROSINEC 2007: PPŘINÁŠÍME NOVÉ, VESELÉ ČUMBRLÍKY PÍSMENA (BARVY - REFLEXNÍ RŮŽOVÁ A LESNÍ ZELENÁ). TIP! SLOŽTE SI Z BAREVNÝCH PÍSMEN SVŮJ VLASTNÍ ORIGINÁLNÍ OBRÁZEK.


LISTOPAD 2007: ZDRAVÍ JE DOBRO, O KTERÉM NEVÍME, DOKUD HO NEZTRATÍME. VESELÁ TRIČKA CHTĚJI DOBREM POTĚŠIT TY, JEŽ O SVÉ DOBRO OPĚT USILUJÍ. TRVALÁ A PEVNÁ PODPORA VESELÁ TRIČKA > KAPKA NADĚJE.

  ZÁŘÍ 2007: VESELÁ TRIČKA NAVŠTIVILA ZOOLOGICKÉ ZAHRADY. PŘEČTĚTE SI, JAKÉ HRY SPOLU S CIZOKRAJNÝMI ZVÍŘATY DĚTI HRÁLY A JAK SE BAVILY - ODKAZ ZDE

    


ZÁŘÍ 2007: OHLÉDNUTÍ ZA PRÁZDNINAMI S VESELÝM TRIČKEM

    

    


Srpen 2007: ČUMBRK: HURÁÁÁÁÁ…PŘICHÁZÍ NOVÝ KAMRÁD A DLOUHO OČEKÁVANÁ HRA NA BÁZI ZNÁMÝCH VENKOVNÍCH BODLÁČŮ. 1) POZÓÓR ZAMÍŘIT > 2) SOUSTŘEDIT A PŘIPRAVIT 3) HÁZEJ A TREF SE :) UŽ NYNÍ SI MŮŽETE KOUPIT ČUMBRKY-BODLÁČKY SAMOSTATNĚ NEBO V SADĚ 2+1 ZDARMA. NAPIŠTE SI O NĚ PŘES KOUZELNOU TABULI ODKAZ ZDE

            
ČERVENEC 2007: VESELÁ TRIČKA BY RÁDA BYLA POTĚŠNÍM PRO VŠECHNY BEZ ROZDÍLU. PROSTO SE VESELÁ TRIČKA ROZHODLA PODPOROVAT NADACI KAPKA NADĚJE. JSME TOHO NÁZORU, ŽE RADOST A ŠTĚSTÍ NEMAJÍ VŽDY STEJNÉ PODÍMÍNKY NA PŘEŽITÍ A PROTO JSME PŘIPRAVENI PODPOROVAT VŠECHNY ROZUMNÉ PROJEKTY ORIENTOVANÉ NA DĚTI , PAKLIŽE CHCETE PŘISPĚT NA DOBRÝ ÚČEL I VY KLIKNĚTE ZDE.    

Červenec 2007:SPECIÁLNÍ EDICE VESELÁ TRIČKA KOSTIČKY. KUPTE SI PŘES E-SHOP ČESKÉ TELEVIZE ORIGINÁLNÍ SÉRII VESELÝCH TRIČEK Z TELEVIZNÍHO POŘADU KOSTIČKY ODKAZ ZDE

   


Červen 2007: VESELÁ TRIČKA podporují Den dětí a akce během CELÉHO LÉTA. Pakliže chcete, aby za Vámi Veselá trička přijela, napište si bezplatně o návštěvu Veselých triček. Popište cíl akce, pro koho je určena a pošlete na info@veselatricka.cz, navíc za fotky z akcí obdržíte 10 Čumbrlíků zdarma.

   


Květen 2007: Milé děti, děkujeme za mnoho krásných obrázku na téma Čumbrlík. Pro zvětšení obrázku na něj klikněte.Únor 2007: AHOJ KAMARÁDI. VESELÁ TRIČKA VÁM PŘINÁŠEJÍ NOVOU SADU ČUMBRLÍKŮ-obrázků, KTEROU MŮŽETE OBJEDNÁVAT PŘES KOUZELNOU TABULI NEBO NA E-MAILU info@veselatricka.cz

Čumbrlík - Kočička - 8,-Kč - objednávka - ODKAZ ZDE

verze žlutá                     verze modrá
      

Čumbrlík - pejsek - 8,-Kč - objednávka - ODKAZ ZDE

verze žlutá                     verze modrá
      

Čumbrlík - auto - 8,-Kč - objednávka - ODKAZ ZDE

verze žlutá                     verze modrá
      

Čumbrlík - holčička - 8,-Kč - objednávka - ODKAZ ZDE

verze žlutá                     verze modrá
      

Čumbrlík - kluk - 8,-Kč - objednávka - ODKAZ ZDE

verze žlutá                     verze modrá
      

Listopad 2006: ŠKOLA HROU JE PRVNÍ ŠKOLA, KTERÁ ZAČALA POUŽÍVAT VESELÁ TRIČKA
ŠKOLA HROU, Z PRAHY 6 POUŽÍVÁ VESELÁ TRIČKA JAKO SVOJI VZDĚLÁVACÍ POMŮCKU.
PODÍVEJTE SE, JAK SI DĚTI HRAJÍ A CO ŘÍKAJÍ O VESELÝCH TRIČKÁCH.